Dashuri apo urrejtje

Brunilda Zllami


Dashuri apo urrejtje

Dashuri apo urrejtje

 • Title: Dashuri apo urrejtje
 • Author: Brunilda Zllami
 • ISBN: 9994333429
 • Page: 146
 • Format: NoneEnea nuk dinte m t mendonte, madje i dukej se nuk e ndjente m veten atu Ishte mes dy koh ve, duke u endur her tek nj ra dhe her tek tjetra, por tani e ndjente se duhet t zgjidhte t tashmen E shkuara ishte tep r larg p r t u rikthyer Kishin kaluar shum vite q kur kishin qen shoqe Mes tyre kishin b r vend dashuria dhe urrejtja Po tani ndjenin p r nj ra tjEnea nuk dinte m t mendonte, madje i dukej se nuk e ndjente m veten atu Ishte mes dy koh ve, duke u endur her tek nj ra dhe her tek tjetra, por tani e ndjente se duhet t zgjidhte t tashmen E shkuara ishte tep r larg p r t u rikthyer Kishin kaluar shum vite q kur kishin qen shoqe Mes tyre kishin b r vend dashuria dhe urrejtja Po tani ndjenin p r nj ra tjetr n Dashuri, apo urrejtje


Recent Comments "Dashuri apo urrejtje"

Vrehet qe eshte romani i saj i pare edhe pse i ripunuar pas shum vjetesh. Nuk ishte qe me pelqeu aq shume. Mendova qe ne fund do kishte nderthurje me te bukur por ishte taman si ne telenovela. Por e bukura e saj ishin frazat nga Brunilda dhe mesazhi qe ashtu sic eshte e tille jeta duhet ta shijojme!

Me pelqeu jashtezakonisht fillimi i ketij libri. Historia e te shkuares ishte nderthurur shume bukur me ate te tashmen Cfare nuk me terhoqi ishte fundi i librit, qe vertete ishte nje roman, por me la te mendoja sikur kisha pare ndonje telenovele. Megjithate ngelet nje nga librat e bukur qe kam lexuar kohet e fundit.

i didnt read it :P

Si libri i Saj i pare mund te pershkruhet vetem me nje fjale, fantastik.


 • Best Read [Brunilda Zllami] ✓ Dashuri apo urrejtje || [Manga Book] PDF ↠
  146 Brunilda Zllami
 • thumbnail Title: Best Read [Brunilda Zllami] ✓ Dashuri apo urrejtje || [Manga Book] PDF ↠
  Posted by:Brunilda Zllami
  Published :2019-02-17T00:34:50+00:00