Dashuri apo urrejtje

Brunilda Zllami


Dashuri apo urrejtje

Dashuri apo urrejtje

 • Title: Dashuri apo urrejtje
 • Author: Brunilda Zllami
 • ISBN: 9994333429
 • Page: 389
 • Format: None

Seriali Me Fal Episodi ME SEZONEN E RE Seriali Me Fal Episodi Seriali Me Fal Episodi KOMPLPLET EPS RI SEZONA E RE POSHTE APO LARTE Lajmet e fundit Telegrafi Ky portal mirmbahet nga kompania Telegrafi Materialet dhe informacionet n kt portal nuk mund t kopjohen, t shtypen, ose t prdoren n fardo forme tjetr pr qllime prfitimi, pa miratimin e drejtuesve t Telegrafit. Pylli i Liris , Florenc Hoxha dhe Kelmend Balili PLLUMB NAKO I madh e i vogl besoj e kan par filmin e mirnjohur Pylli i Liris sht nj film i realizmit socialist dhe si i till ai prmban urrejtje pr tradhtart e vendit. Rama Pr zonjn Art dhe pr prokuroren e prgjithshme Po ik o idiot Sot gjithe populli ndjen urrejtje per cdo surrat plere si puna jote qe gjasme tu qenka prish gjiza se shkroi nj letr Arta. Prdoruesi diskutim Edmond prifti T gjitha komentet u nnshtrohen ktyre rregullave Prmbajuni tems Nuk lejohen sharje, fyerje, fjalor i paprshtashm, gjuh q prmban urrejtje, sulme personale, thirrje pr dhun ose do qndrim tjetr jo i Kryesore panorama Familjart e t vrarit Jurgen Kurti kan shkuar pran vendit ku mbeti i vrar i dashuri i tyre Kurtit iu organizua atentat teksa po kthehej Luan Rama Pse e mora n mbrojtje dhe e fsheha nga policia Nga Luan Rama Jam gjendur pran Biblioteks Kombtare me disa prej kolegve deputet, pak minuta pasi ishte shprndar protesta e qytetarve, banor t Unazs s Re, t cilt pritet t humbasin shtpit e tyre prej nj projekti pr zgjerimin e dy kilometrave rrug, q do t kushtoj milion euro Blingee A Creative Community for Fans, Photos and Fun Create cool pictures Add Glitter, Graphics, and Comments to personalize your images, then share with your friends It s all Free Make a Blingee now Gazetari britanik Enver Hoxha ktheu nj feudalizm klanor Gazetari britanik i The Guardian , Jonathan Steele ka komentuar librin e nj gazetari shqiptar pr Enver Hoxhn Nse ishte apo jo nj tip i dhn pas femrave, libri ofron bollk faqesh pr t provuar se Hoxha ishte nj tiran, ironizon Steele autorin B.Fevziu. INSTITUTI I TRASHGIMIS SHPIRTRORE E KULTURORE T Academia is a platform for academics to share research papers.Enea nuk dinte m t mendonte, madje i dukej se nuk e ndjente m veten atu Ishte mes dy koh ve, duke u endur her tek nj ra dhe her tek tjetra, por tani e ndjente se duhet t zgjidhte t tashmen E shkuara ishte tep r larg p r t u rikthyer Kishin kaluar shum vite q kur kishin qen shoqe Mes tyre kishin b r vend dashuria dhe urrejtja Po tani ndjenin p r nj ra tjEnea nuk dinte m t mendonte, madje i dukej se nuk e ndjente m veten atu Ishte mes dy koh ve, duke u endur her tek nj ra dhe her tek tjetra, por tani e ndjente se duhet t zgjidhte t tashmen E shkuara ishte tep r larg p r t u rikthyer Kishin kaluar shum vite q kur kishin qen shoqe Mes tyre kishin b r vend dashuria dhe urrejtja Po tani ndjenin p r nj ra tjetr n Dashuri, apo urrejtje


Recent Comments "Dashuri apo urrejtje"

Vrehet qe eshte romani i saj i pare edhe pse i ripunuar pas shum vjetesh. Nuk ishte qe me pelqeu aq shume. Mendova qe ne fund do kishte nderthurje me te bukur por ishte taman si ne telenovela. Por e bukura e saj ishin frazat nga Brunilda dhe mesazhi qe ashtu sic eshte e tille jeta duhet ta shijojme!

Me pelqeu jashtezakonisht fillimi i ketij libri. Historia e te shkuares ishte nderthurur shume bukur me ate te tashmen Cfare nuk me terhoqi ishte fundi i librit, qe vertete ishte nje roman, por me la te mendoja sikur kisha pare ndonje telenovele. Megjithate ngelet nje nga librat e bukur qe kam lexuar kohet e fundit.

i didnt read it :P

Si libri i Saj i pare mund te pershkruhet vetem me nje fjale, fantastik.


 • Free Read [Business Book] ✓ Dashuri apo urrejtje - by Brunilda Zllami ↠
  389 Brunilda Zllami
 • thumbnail Title: Free Read [Business Book] ✓ Dashuri apo urrejtje - by Brunilda Zllami ↠
  Posted by:Brunilda Zllami
  Published :2018-09-02T01:12:09+00:00